Syndrom začarovaného kruhu

Většina lidí na světě trpí syndromem začarovaného kruhu, je zde veliká nabídka knih, které nabízejí pomoc a je zde i mnoho blogů a stránek na internetu co nabízejí nejrůznější pomoc, taky je možné to řešit vírou v zázraky nebo konzumací drog.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, a tak je zde napětí mezi protiklady, problémem lidí, co trpí syndromem začarovaného kruhu je závislost na tom, co potřebují nebo milují, většina těch, co trpí syndromem začarovaného kruhu si neuvědomuje to že se jejich myšlení a konání točí okolo toho co potřebují nebo milují.

I když jim vysvětlíte, jak funguje závislost na tom, co potřebují nebo milují tak je to k ničemu, protože se nic u těchto lidí nezmění. Myšlení člověka se už nemůže změnit po dosažení věku 6 let, vše bylo v člověku nastaveno a optimalizováno natolik, že už to nezměníme po dobrém ani po zlém, je to podobné jako u nemocí, které když v nás pevně zakoření tak už je nejde vyléčit.

Krásným příkladem a důkazem jsou děti, které odchovala divoká zvířata a u těchto dětí už není možné je začlenit do lidské společnosti. Statistici sledovali to, jak žili úspěšní lidé od narození do 6 let a vždy zjistili to, že tyto děti měli velikou správnou péči, která je správně naprogramovala do života.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je naše společnost, kdy šetříme na výchově dětí, a to se nám vrátí jako bumerang. Jablko nepadne daleko od stromu a starého psa novým kouskům nikdo nenaučí. Vše je o kontrole, která trestá a odměňuje správně, tím že jsme poslali ženy do zaměstnání jsme si podřízli větev, na které kulturně sedíme, dalším problémem je antikoncepce a potraty to má za následek málo dětí v rodině.

Vládnou nám všude mnoho tisíciletí jenom blbci, co dělají samé blbosti, pandemie v nahotě odhalila to, že nám všude vládnou blbci, a tak máme blbou náladu je třeba restartovat naši kulturu tak že nám všem bude vládnout jenom umělá GVKB inteligence napojená na GVKB čipy které bude mít každý v hlavě, a tak zde zvítězí všude pravda a láska nad lží a nenávistí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *