Přeskočit na obsah

Syndrom ubohosti

Veliké množství pitomců na světě trpí syndromem ubohosti, syndrom ubohosti je způsoben ubohým konzumním systémem, ve kterém se pitomec dlouho nalézá, a vše zde jsou příčiny a jejich následky. Podívejte se objektivně a diplomové práce a zde zjistíte to, že každý, kdo sepsal diplomovou práci trpí syndromem ubohosti, a proto jsou diplomové práce ubohé.

Na syndrom ubohosti zde nejsou léky, je možné jenom doporučit; hodně pohybu v přírodě, hodně spánku, nekouřit cigarety, nepít alkoholické nápoje, jíst zdravě atd. Organizace a národy složené z pitomců co trpí syndromem ubohosti trpí také syndromem ubohosti, a to vede k; krizi, katastrofám, pandemii, revoluci, válce, konfliktům, extrémismu, vandalismu, terorismu, drogám, totalitám atd.

Konzumní společnost je nemocná mnoho století syndromem ubohosti, podívejme se na ukřižování Ježíše Krista, za tímto ukřižováním je syndrom ubohosti, podobná situace byla u upálení Jana Husa. Návštěvníci anonymního fóra Zpovědnice trpí syndromem ubohosti, stejně zde jsou postižení i moderátoři, nejhorší je to že ten, kdo trpí syndromem ubohosti se nesnaží o to tento problém řešit a myslí si, že je normální, protože to, co dělá většina to je normální.

Jde o to zajistit u všeho vysokou kvalitu jinak zde nikdy neskončí konzumní očistec ve kterém je normální syndrom ubohosti. Začneme globálně s nahrazováním pitomců za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, pitomce, co trpí syndromem ubohosti odsuneme globálně do rezervací na Sibiři. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty to je jediná možnost, jak eliminovat syndrom ubohosti globálně na věčné GVKB časy.

Štítky: