Rubriky
Diktatura

Svět potřebuje optimální řídící globální systém který nechybuje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Malé české poměry je třeba eliminovat. Náš prezident je jenom mediální nulou, kterou nikdo ve světě nezná, protože jsme malý ubohý stát s vlastním ubohým jazykem a vlastní ubohou kulturou. Máte zde dobrý nápad a chcete jej realizovat, jistě narazíte na malé české poměry a tak se nápad nerealizuje. Jedinou možností je od nás utéci do USA nebo jinam, kde nenarazíte na malé poměry a zaostalost.

Potřebujeme nutně globalizaci a digitalizaci, proto už brzo každý člověk na světě dostane do hlavy GVKB čip a tak skončí problém s tím, že jsou mezi lidmi problémy, GVKB čip odřízne egoistický mozek od reality, a vše bude řídit globálně GVKB umělá inteligence. Už zde nebudou; prezidenti, ředitelé, celebrity, milionáři, profesoři, soudci, lháři, zloději, vandalové, příživníci, atd. každý člověk bude loutkou na dálkové ovládání, tím zde už nebudou státní svátky a udělování medailí.

Vše je o fungující organizaci, svět potřebuje optimální řídící globální systém, který nechybuje, ten kdo bude pracovat pomalu ten se eliminuje. Takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. Ve virtuální GVKB realitě každý mozek získá iluzi toho že je úspěšný a tak bude spokojený, žijeme ve světě náhražek a logicky dospějeme k tomu, že skutečnou realitu, nahradíme za umělou realitu.