Svět kde si děti vyberou svoje rodiče

Představme si, že by mělo každé lidské dítě před svým narozením možnost si vybrat svoje genetické rodiče, mohlo by si prohlédnout celý svůj život s rodiči které si vyberou, kdo by si vybral špatné rodiče, co mají špatnou genetiku a špatnou výchovu?

To by vedlo k tomu, že špatní rodiče by neměli možnost mít svoje děti, najednou by ze světa začali evolučně mizet špatní lidé co nejsou dokonalí po stránce genetické a po stránce výchovy, tak by skončilo přelidnění a degenerace.

V některých částech světa, kde je bída a zaostalost by to došlo tak daleko, že by zde místo lidí byli jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidi by už nepoužívali antikoncepci a nebyli by zde ani potraty, to by vedlo k tomu, že by lidi chodili na veřejnosti tam kde je teplo nazí a nikomu by to už nikde na světě nevadilo.

Skončili by všude pro děti školy a o vzdělání dětí by se postaral robot učitel, zní to jako utopie, ale evoluce nám ukázala to, že zázraky je možné realizovat, pokud je na to čas a jsou na to peníze. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..