Svět je nedokonalý a já jsem dokonalý

Kde se v lidech bere tolik sobeckého pokrytectví, že si myslí pyšně o sobě to, že jsou dokonalí a že si proto zaslouží více než ostatní. Je to už nebe volající drzost, Miloš Zeman, který je starý a těžce nemocný, chce znovu kandidovat na prezidenta republiky, s jeho zdravotním stavem by jej nezaměstnali ani na zametání chodníků v Praze, za minimální mzdu! Je třeba vyčistit konečně svět od ubožáků, co na nás parazitují, podívejme se do divoké přírody, zde je pomalé zvíře jistou kořistí pro dravce, a bere to snad někdo, jako zločin který porušuje zákony? 
Ochrana ubožáků se nesmí přehánět, každý je snadno nahraditelný, lidí je na světě už jako much! Základem funkčnosti je kontrola a čistota, pokud zde není kontrola a čistota tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, vědy, umění, náboženství, rodiny, psychiky, atd. Není důležité, co chce starý soudruh Miloš Zeman, důležité je co chce pracující lid, jedinou objektivní statistikou, která ukazuje to, jak se má pracující lid, je dlouhověkost v národě. 
Z hlediska dlouhověkosti jsme zaostalým národem, lidi se u nás nedožívají vysokého věku, protože se zde mají existenčně velmi zle, dobře se zde má jenom mocná a bohatá elita, co má k dispozici svoje sekretářky. Sociální nůžky se u nás rychle rozevírají, někdo si nosí domů v krabicích od vína miliony, a jiný jako bezdomovec pije krabicové víno, a žebrá, aby jako ubožák nezemřel hlady, sytý hladovému nevěří. 
Je třeba začít konečně s péčí o lidi, aby se lidi dožívali ve zdraví vysokého věku, díky čistotě a kontrole, kdo se má koukat na ubožáky, co nejsou čistě oblečení, anebo mají díry na oblečení, či nejsou ani dobře oholení, policie bude globálně sbírat neupravené, nebo opilé lidi, a bude je přemísťovat, do péče obvodní psychiatrické nemocnice. Všude se nainstalují kamery, a lidi globálně dostanou pod kůži globální čipy, které umožní jejich sledování a identifikaci, ten kdo se ocitne tam, kde nemá co dělat, skončí okamžitě v obvodní psychiatrické nemocnici, budeme lidi léčit tak dlouho, až je vyléčíme z jejich nemocí, a jejich hříšného myšlení. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu