Svatí čerti rozhodují o nás bez nás

Včera jsem se díval v televizi na projev našeho prezidenta a došlo mi, že nám v pekle vládnou svatí staří čerti, co rozhodují chybně o nás bez nás, žijeme všichni jako čerti v pekle a v pekle nejsou andělé, a tak pokud jdeme k volbám tak logicky na kandidátkách jsou jenom staří čerti a tím se dostáváme do začarovaného pekelného kruhu.

Ráj, kde je bůh a andělé není nad námi ani po smrti, jak hlásají všechna náboženství v pekle, ráj je jenom ve světě iluzí, kde neplatí reálná pravidla, reálná pravidla jako je třeba zákon příčiny a následku, stvořila peklo plné čertů. Mučedníkem se v pekle stane ten, kdo narušuje v pekle svatá pekelná pravidla, kdo chce v pekle v klidu a míru s čerty žít ten musí dodržovat pravidla v pekle i když se mu tato pravidla nelíbí.

V pekle je všude propaganda a cenzura která slouží elitě pekla, v pekle nemůže být mezi čerty rovnost a nemůže zde být ani svoboda, peklo je všude postaveno na centralizaci a monopolech, obyčejný čert je jenom loutkou, kterou může elita pekle poslat do války nebo do továrny. V pekle je v každé době mnoho svatých pastýřů, co slibují zázraky čertům, je to vždy jenom síť, do které se chytají naivní čerti, aby se z těchto čertů udělali ubožáci.

Dneska se čertům slibuje zázračné očkování, které ochrání čerty před nemocí a smrtí, problémem je to že se Covid-19 neustále mění, a tak je vám očkování k ničemu! Problémem je to že čerti v pekle nejsou kvalitní, a tak nemají imunitu, je třeba zavést každoroční globální kontroly kvality u čertů a nekvalitní čerti se budou eliminovat v krematoriu, jenom tak se v pekle eliminuje degenerace a přemnožení čertů. Čím méně bude v pekle čertů tím méně zde bude problémů s čerty, zajisti u čertů vysokou kvalitu těla a psychicky, následkem bude nové peklo, ve kterém se nelže a nekrade.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *