Svaté knihy to jsou pohádky pro neznabohy

Sestavuji instaluji optimalizuji složité systémy po celý svůj dlouhý život, dospěl jsem nakonec k tomu, že nejslabší článek určuje pevnost řetězu, vše je obrazně podobné zatíženému řetězu a pokud jeden článek díky zatížení praskne, tak se dlouhý řetěz přetrhne. V současnosti svět trápí; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, reklama, móda, dezinformace, nemoci, ekologie, recyklování, špína, vandalismus, extremismus, amatérismus, deprese, stres, dluhy, nezaměstnanost, bída, zaostalost, přelidnění, degenerace, doprava, školství, bydlení, průmysl, obchod, rodina, násilí, války, krize, hloupost atd. to vše je obrazně dlouhý řetěz problémů a často se nějaký článek přetrhne a vše se tak nečekaně zhroutí.

Realita to jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak zde je evoluční proces který staré novým nahrazuje, vše je tak nejisté a jenom smrt je jistá, o takovou jistotu nestojíme a tak jsme si vymysleli; převtělení, ráj, očistec, atd. Když nejsme s realitou spokojení tak se snažíme realitu nahradit iluzemi jenže před realitou stejně neutečeme, každý by chtěl změnit cizí lidi a nikdo nechce změnit sám sebe. Vše zde bylo evolucí vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu a tak zde vše má i svůj osud, který většinou nejde změnit, je snadné změnit u něčeho povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem.

Z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, jsme tak klamáni pomocí obalů a po vybalení z obalu přichází deprese a stres, všichni neznabozi lžou a ten kdo lže i krade, dobrota je přeci žebrota. Pravda a láska je zde už jenom za peníze a výhody, to co dlouho bylo zdrojem jistého velikého zisku, to dneska už nepřináší žádný zisk, protože se mnohé změnilo. Mocní neznabozi mají vždy čisté ruce, protože si na špinavou práci najdou bezmocné ubožáky, špinavá práce se stala posledním zoufalým pokusem jak přežít v tomto konzumním očistci, ve kterém všemu vládnou pyšní psychopati co mají práci při které se neušpiní fyzicky ani psychicky.

Problém byl popsán a logicky je zde otázka, jak tento starý globální problém optimálně rychle eliminujeme? Bude třeba konzumní očistec plný neznabohů restartovat tak že místo oblečených pyšných opic, zde budou autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory, nejsou neznabozi tak nejsou s neznabohy problémy. Neznabozi evolučně dospěli do situace, kdy už je nejde zdokonalit a tak zde evolučně skončí, zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak jim vyhovíme a nahradíme neznabohy za roboty na akumulátory, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, neznabozi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už neznabozi přestali rychle rozmnožovat jako invazní druh který mnoho egoisticky parazituje na ekosystému.

Neznaboh to je jako pomalý HDD v notebooku, a je třeba v notebooku místo starého HDD použít nový SSD disk který je rychlý a má malou spotřebu elektřiny, je to evolučně stejné jako když jsme mechanické psací stroje, nahradili za notebooky. Běž se podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš co tě bude brzo čekat, vše je v konzumním očistci pro neznabohy nejisté a jenom smrt je jistá. Z neznaboha nikdo neudělá robota který zná boha, bohem zde všemu jsou jenom ohraničené protiklady mezi kterými je napětí, svaté knihy to jsou pohádky pro neznabohy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..