V minulosti zde nebyli knihy, a tak se vyprávěli příběhy ve kterých bylo mnoho pohádek a lidi těmto pohádkám uvěřili, a tak vznikali sekty a náboženství. Pokud se svatá lež často opakuje tak jí lidi nakonec uvěří a ze lži se stane; náboženství, politika, reklama, umění atd.

Moderně hovoříme o snaze lidem přeprogramovat mozek tak aby se z lidí stali loutky které snadno ovládají organizace pomocí manipulace, války v nahotě odhalují to, že jsme loutky, které snadno organizace ovládají a že jakýkoli odpor vůči centrální manipulaci je naivní a marný, moc je postavená na bezmoci a bohatství je postaveno na bídě. 

Dogmatické totality jsou zde díky centralizaci kdy ti, co jsou v centru mohou násilím ovládat ty co nejsou v centru, rovnost je zde jenom ve smrti, není zde kapitalismus ani socialismus, je zde všude jenom centralismus. Problémem je to že pokud někde není centralismus, tak je brzo toto teritorium obsazeno cizí armádou z teritoria, kde je centralismus. 

Svatá mytologie je zde díky cenzuře a propagandě, kdo chce s pitomci v klidu žít ten se musí pitomcům přizpůsobit jinak zde skončí, kdo nejde s námi ten jde proti nám, je to naše hra a tím i naše svatá pravidla následkem je to že se svět poměnil ve veliký blázinec ve kterém je blázen ten druhý! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..