Stvořitelem vesmíru a života jsou změny

Vše je zde nejisté, protože zde existují změny, pokud by zde nebyli možné změny tak by zanikl vesmír a tím i život a člověk. Stvořitelem vesmíru a života jsou změny, to znamená že sekty a náboženství hlásají samé pitomosti, protože za vznikem sekt a náboženství jsou pitomci. Pokud chceme poznat boha tak musíme poznat do hloubky změny v nás a okolo nás, naše civilizace vznikla díky změnám, kdy jsme násilně velmi dlouho měnili čas a prostor ve kterém jsme existovali a tyto změny změnili i člověka.

Veškerá práce, kterou konáme to jsou změny, kdy pomocí práce dochází ke změnám, mnohé změny přichází automaticky a není třeba je pracně vytvářet, jde třeba o počasí. Mít nad změnami kontrolu není snadné, protože naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované. Z malého zde díky změnám pomalu vzniká veliké a potom se to díky změnám rozpadá na malé, vše je zde evoluční naprogramovaný pulzující proces, a vše co je živé to je zde materiálem na evoluční pokusy.           

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.