Strach z nás dělá ubožáky

 

Mnoho nemocí je zde díky strachu a je nemožné těmto nemocným systémům pomoci, protože se ocitli v začarovaném kruhu a nemají odvahu z tohoto kruhu uniknout. Pokud strachem onemocní většina lidí, jedná se už o nemoc u podniku nebo u národa, zde je snaha o pomoc zbytečná a naivní, jenom čas může dokázat s tímto strachem bojovat. 

V současnosti je zde veliký strach z bídy a nezaměstnanosti, tento strach umožňuje elitě snadno manipulovat s chudými lidmi a dělat si s nimi cokoli. Strach to je špatná zkušenost, u které nechceme, aby se tato špatná zkušenost opakovala, a tak se bojíme hadů, anebo se bojíme zubaře. Strach je dobrý sluha a zlý pán, jak to učinit ale, aby nám strach sloužil a nevládnul?

Díky bohu se smát sviním mohu, tak to je že ten druhý svině je. Pokud si budete tuto meditaci často opakovat, tak se zbavíte svého strachu z lidí, co se snaží z vás učinit ustrašené ubožáky. Jakmile někdo konzumuje drogy, stává se z něj svině, která se snaží druhým lidem nahnat strach a učinit z nich svoje otroky co je budou poslouchat jako otroci.

Tam kde existuje trest, tam existuje i strach z trestu, je snadné trestat a je těžké změnit systém tak, aby zde nemuselo být neustálé tvrdé trestání a tím zde nebyl ani strach, který z lidí dělá ubožáky, co jsou závislí na; výhodách, moci, bohatství, slávě, jistotách, drogách, autoritě atd.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.