Strach z kritiky

Lidi dělají chyby a nikdo není dokonalý, vytváříme pravidla a vzory které považujeme za správné a kritizujeme ty co porušují pravidla a vzory, ty nejsi perfektní a tak tě potrestáme o tom je pokrytecký perfekcionismus. Není třeba chodit do divadla protože pokrytecká společnost je veliké divadlo ve kterém si pokrytci hrají na to co nejsou.

Problémem je že je zde vzácná sebekritika, proto se dají všem lidem do hlavy GVKB čipy které zajistí to že se mozek lidí odřízne od reality, mozek už nebude moci kritizovat to co je mu cizí a začne kritizovat jenom to co je mu blízké a donutí tělo k tomu aby dokonale fungovalo. Bude to veliký krok pro naši psychiku, už nás nebudou kritizovat cizí lidi a budeme moci kritizovat sami sebe za svoje chyby.

Umělá GVKB inteligence bude řídit pomocí GVKB čipů naše těla a tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, lidi už nebudou lhát a krást. Jelikož lidská těla jsou zdegenerovaná tak pomocí genetického inženýrství stvoříme nového člověka a začneme jej klonovat, naklonovaná těla budou mít v hlavě GVKB čip, tím skončí dlouhé evoluční období ve kterém byl ten druhý blázen.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu