Přeskočit na obsah

Strach stvořil konzumní očistec

Se vznikem hodnot vzniká strach o hodnoty, inteligence vznikla díky strachu o ztrátu hodnot, strach je pevným bodem, kolem kterého se vše točí, následkem je stres a tím i psychické nemoci, každá propaganda a cenzura se točí okolo strachu, kdy mocní nahánějí strach bezmocným a straší je mnoha způsoby od narození do smrti. Když zjistíte že jste bezmocní tak dostanete strach, naše bezmocnost je následkem toho že nežijeme ve veliké smečce, jedinec nemůže existenčně zde uspět, a proto zde jsou veliké organizace které umožňují jedinci uspět, co by byl zde ředitel nebo prezident bez podpory organizace?

Každá organizace organizuje život těm, co jsou v organizaci podle hesla moje hra a moje pravidla, mozek je taky organizace, ve které jsou nervové buňky, co pracují pro mozek, aby mozek mohl sloužit tělu ve kterém je mnoho organizací. Stát se podobá v mnohém mozku a často tento centrální mozek špatně funguje, problémem je zde nepružnost, stát se podobá náboženství, které odmítá přijmout evoluční změny, a tak přichází o ty co věří na zázraky.

Vše je zde o náhražkách, a tak; místo lásky je zde nenávist, místo pravdy je zde lež, místo praxe je zde teorie, místo moudrosti je zde hloupost, místo altruismu je zde egoismus, místo profesionality je zde amatérismus atd. Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo elity co si hraje na všemocného boha, zde bude GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy, co budou mít lidi v mozku, takto zde skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a nedokázali se ze svých chyb poučit, komu není od GVKB rady tomu není pomoci.  

Štítky: