Strach je následkem inteligence

Stroje nemají strach, protože nejsou inteligentní, strach to jsou špatné zkušenosti, které nechceme, aby se opakovali. Často je zde snaha použít cizí lidi na to z čeho máme strach, proto vznikla centralizace, která umožňuje zbabělcům ovládat ostatní zbabělce a trestat je za jejich zbabělost, zbabělec zde pronásleduje zbabělce o tom je centralizace.

Jsme pokrytci, a tak hlásáme hrdinství a jsme přitom zbabělci. Podívejme se na elity, co nám zde vládnou mnoho tisíciletí a zjistíme že to byli vždy a všude zbabělci co si hráli na hrdiny. Pokud centralizace udělala z lidí ovce tak nemůže chtít od ovcí, aby se z nich stali hrdinové, co budou bojovat za zájmy pastýřů. 

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí centralismus který dělá z lidí pitomé ovce co mají strach bojovat za své pastýře. Proč se pastýři starají špatně o svoje ovce to je zásadní otázka, na kterou je si třeba správně odpovědět. Dobře se každý stará o to, co miluje a potřebuje, proto se pastýři špatně starají o svoje ovce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..