Rubriky
60

Štěstí je zde díky neštěstí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Chceme být šťastní, ale často si ve štěstí sami bráníme. Pocit štěstí pramení především z pozitivního přístupu a sebepoznání našich chyb, jak si to v životě dneska uděláš takové to i zítra máš. Umělci znázornili; čerta, smrt, anděla, atd. na znázornění štěstí zapomněli, pokud chceme štěstí konečně v životě polapit, měli bychom vědět, jak vlastně štěstí vypadá a jak se chová.

Často je štěstí spojováno s dosažením cíle, kdy bylo cílem získat; výhody, jistoty, protekci, moc, popularitu, peníze, lásku, čas, svatost, moudrost, zdraví, krásu, atd. zde je štěstí krátkou dobu, my ale potřebujeme štěstí chytit do pasti, aby nám neuteklo, jak to ale udělat?

Z dálky může někdo vypadat tak že on polapil štěstí do pasti, je to vždy jenom pokrytecké divadlo, usmíváme se, protože jsme na jevišti a jakmile jeviště opustíme, tak masku odložíme a do postele se vyčerpáním v depresi zhroutíme. Vědecky zkoumáme vesmír a jiná veliká tajemství, výzkum štěstí ale nikoho globálně nezajímá, a tak máme všichni všude blbou náladu, kdy následkem je konzumace piva a cigaret.