Přeskočit na obsah

Štěstí je zde díky jistým výhodám

Statisticky je většina pitomců trvale nešťastných, protože nemají jisté výhody, pitomcům je mediálně všude dlouho tvrzeno, pokud chceš mít jisté výhody tak si je musíš zasloužit, tak to funguje jenom ve sportu, kde není protekce a korupce. Vše je o protikladech, mezi kterým je napětí, aby zde ti, co jsou díky protekci a korupci nahoře měli výhody, tak ti ostatní nemají výhody, nadbytek vytváří tak nedostatek.

Spravedlnost je zde pro pitomce jenom v tom že je zde každý pitomec evolučně dočasně, smrt nejde podplatit ani zastrašit, abychom zde mohli žít velmi dlouho a mít zde jisté výhody. Jak by naše kulturní civilizace asi vypadala, pokud by evolučně zanikli pro pitomce jisté výhody a mnoho tisíciletí bychom museli všichni existovat bez jistých výhod? Bylo by to všude jako ve sportu, každý profesionální úspěch by trval krátkou dobu a neustále by se vše rychle měnilo podle aktuální situace, a tak by zanikli ubohé teorie a místo nich by zde byla pro všechny jenom praxe.

Nikde by už nebyli na světě pitomci, co dělají pitomosti a místo hříšných pitomců by zde byli autonomní inteligentní roboti na akumulátory, protože evoluce u kulturní civilizace by velmi rychle postupovala dopředu a tím by eliminovala vše co je zde hříšné a pitomé. Internet je výkladní skříní naší kulturní civilizace, zde platí z díla se pozná tvůrce, ukaž mi svůj profil na sociální síti a já ti povím kdo skutečně jsi, pokud nemáš na sociální síti žádný profil, tak jsi ve virtuálním světě jenom nula s nulovou hodnotou. 

Vadí vám to, že musíte odkliknout často na internetu souhlas s cookies, pochopte to, že žijete mnoho tisíciletí v konzumním blázinci, a tak zde vládnou všemu blázni, bylo zde mnoho kritiků tohoto konzumního blázince a stejně se nic nezměnilo k lepšímu! Kapři si přeci dobrovolně nevypustí rybník, kde mají jisté výhody, o tom je podnikání a politika, veliké změny naší společnosti nastávají jenom díky velikým vynálezům, které se zavedli do praxe jde zde o; ledničku, pračku, mikrovlnou troubu, šicí stroj, fotoaparát, vysavač, automobil, knihy, telefon, rádio, televizi, počítače, internet, zákony, normy, pravidla, daně, clo, peníze atd. 

Štítky: