Přeskočit na obsah

Stěhování lidí na Mars

Rozsudek smrti ve jménu optimalizace ekonomiky eliminuje přelidnění, jakmile se vlády nad světem ujala umělá inteligence tak začala s kontrolou lidí a z výsledků kontroly jí došlo to, že většina lidí na světě je zde ekonomicky zbytečná a není perspektivní tak se umělá inteligence rozhodla, že tento problém vyřeší rozsudky smrti ve jménu optimalizace ekonomiky.

Plán byl takový že každý rok na světě bude eliminováno 20% obyvatelstva které je zde ekonomicky zbytečné, vše probíhalo tak že zde bylo stěhování lidí na Mars a lidem se slibovalo to, že se budou mít dobře na planetě Mars, ve skutečnosti se lidi eliminovali ve velikém podzemním tajném krematoriu a nikdo na Mars necestoval.

Veliký globální nedostatek lidských zaměstnanců se vyřešil pomocí autonomních robotů a umělé inteligence, za pouhých pět let už na světě nebyl žádný člověk, a tak s lidmi už nebyli žádné problémy. Vše je o tom že zájem evoluce je nad zájmem člověka, člověk se už nedokázal přizpůsobit digitalizaci, a tak se z něj stal příživník, a proto byl evolučně eliminován z konzumního systému.

Štítky: