Přeskočit na obsah

Štědrost je zde díky nadbytku

Dlouhověkost je veliký ekonomický a politický globální problém, kdo bude živit staré lidi, když se společnosti a organizace dostávají do velikých nesplatitelných dluhů, protože ekonomika a politika je dlouhodobě globálně v krizi. Rozdávat peníze je možné jenom z nadbytku a každý nadbytek je zde dočasně a potom přichází nedostatek a tím i krize a války, je to pořád dokola o tom, že jednou jsme nahoře a potom jsme dole, jenom smrt je zde jistá!

Dalším problémem je to že nám berou dobrou práci; stroje, roboti, programy, umělá inteligence, globalizace, optimalizace, digitalizace atd. Ten, kdo chce být mediálně dlouho populární musí rozdávat společné peníze získané většinou z daní, vše je to jenom divadlo kdy tě nejprve chytře okradou a potom si tě koupí penězi které ti dříve ukradli. Pokud nejde lidi už pomocí daní okrádat, tak nastává krize, a to vede většinou k revoluci nebo válce. Vše je ekonomicky a politicky postaveno na malé mzdě pro dělníky, jenže co když zde místo dělníků, budou; stroje, roboti, programy atd. co nepracují už za ubohou mzdu?

Ve snaze ušetřit peníze které dáváme dělníkům za jejich práci jsme dělníky nahradili za stroje a programy, najednou je zde problém s odbytem zboží a služeb, řešit to pomocí reklamy to nefunguje co s tím uděláme? Řešení je jednoduché nejsou na světě už nikde lidi tak nejsou s lidmi nikde problémy, člověk to byla jenom testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní GVKB robot na akumulátory, takto zde skončí temná doba, ve které byl člověk člověku peklem!

Štítky: