Stavebnictví je jako armáda

Ano, naše stavebnictví je dlouhodobé v krizi. Naše stavebnictví ovládají monopoly a byrokracie, dalším problémem je nedostatek peněz na to, aby stavebnictví mohlo dobře fungovat. Logicky následkem je to, že mnoho specialistů ze stavebnictví utíká, protože je stavebnictví v krizi. Malé platy, malá kupní síla, malé daně, chybné zákony, odliv peněz z naší práce do ciziny, atd. a následkem je krize ve stavebnictví, kvalitní stavebnictví je drahá záležitost!

Vyspělost civilizace nejlépe odhaluje stavebnictví z díla poznáváme tvůrce, pokud nechceme být zaostalou republikou tak budeme muset vyřešit problém se stavebnictvím a to hlavně po ekonomické stránce, nepotřebujeme zbytečnou armádu a zbytečně mnoho státních úředníků, potřebujeme začít stavět nové domy a nové dopravní systémy tak jako se to děje v Německu, je to celé jenom tom čemu dáme protekci.

K čemu je mi u nás drahé moderní auto, když zde nejsou kvalitní silnice a veliká parkoviště, navíc je zde veliký vandalismus a kriminalita. Dalším problémem je amatérismus ve stavebnictví který je jak u vysokoškoláků tak i u řemeslníků, zde je třeba zavést každoroční certifikace pro všechny lidi co pracují ve stavebnictví a tím eliminovat ze stavebnictví lenochy a hlupáky. Stavebnictví je jako armáda a tak zde i musí vše fungovat jako v armádě, dobrota je žebrota.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]