Přeskočit na obsah

Státní systém

Na vše zde jsou systémy, a tak je zde; operační systém, redakční systém, ideologický systém, ekonomický systém, státní systém atd. aby zde něco fungovalo tak je k tomu potřeba optimální systém, každý systém prochází evolučním vývojem to každý dobře zná u operačního systému Windows, který se neustále opravuje a neustále zde jsou nové verze.

Státní systém to jsou; data, informace, programy, experimenty atd. státní systém udržují logicky v chodu státní zaměstnanci a snaží se o to, aby jim státní systém optimálně sloužil jenže zde je mnoho blbců, co sabotují státní systém a následkem je to že státní systém nefunguje optimálně, a tak má stát mnoho problémů se kterými si neumí optimálně rychle poradit. 

Lidi dělají chyby a o tom to je, jde o to, aby zde byl nový státní systém založený na globální umělé inteligenci, která bude napojená na autonomní roboty, takto už stát nebude k ničemu potřebovat státní zaměstnance a tím skončí politika a byrokracie. Vše je zde dočasným evolučním experimentem, ve kterém se nahrazuje staré za nové a chybné za správné, nejsou nikde na světě už státní zaměstnanci tak nikde na světě nejsou už s lidmi problémy.

Tak jako se optimalizují státní systémy tak se optimalizují i podnikové a obchodní systémy, všude bude místo lidí jenom umělá inteligence napojená na autonomní roboty, na řízení zde budou programy a na práci zde budou stroje, lidi se eliminují v krematoriu jako evoluční odpad s nulovou hodnotou. Beru to celé jako příchod Windows 11 který nejde nainstalovat na staré počítače, člověk je starým počítačem, a tak zde evolučně skončí, nejsou na světě nikde lidi, tak nejsou nikde s lidmi problémy. 

Štítky: