Statistiky odhalují objektivní informace

Propaganda ve spojení s cenzurou dělá z lidí naivní pitomce, se kterými snadno manipulují ti, co zde mají moc a bohatství, pomocí protekce a korupce se zde vše stává pokryteckým divadlem ve kterém získají hlavní role ti co si hlavní role nezaslouží.

Pokud by mohli politické volby eliminovat protekci a korupci tak by se politické volby zakázali, ekonomické otroctví je zde pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí, za vším jsou zde dluhy, které stvořili ekonomické peklo.

Stavíme obrazně vysoké domy bez základů a tyto domy nám brzo spadnou, o tom je; náboženství, politika, ekonomika atd. základem je kontrola kvality a eliminování všeho co je nekvalitní, podívejme se do přírody zde se neustále eliminuje vše, co je nekvalitní, protože je zde všude krutý boj o existenci, který neumožní existenci tomu, co je líné a hloupé, dobrotu si musí každý zasloužit o tom je fungující organizace.

Je třeba pochopit to že amatérismus je luxus který si nemůžeme evolučně dovolit, pokud slepý vede slepé, tak všichni spadnou do ekonomické jámy, a tak budou mít díky bídě blbou náladu. Pandemie je signál od evoluce a tento signál nám říká, pyšných pitomců je na světě jako sraček, a tak je třeba tyto evoluční sračky spláchnout do hajzlu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *