Neustále nás dva roky všude média informují o statistikách, ve kterých se hovoří o tom, že jsou lidi nakažení a že umírají na pandemii Covid-19, z pohledu ekonomiky jsou tyto statistiky irelevantní! To že lidi umírají z mnoha důvodů je naprosto přirozený evoluční proces, který se podobá počasí, které si dělá, co chce a nezajímá se o to, jestli nám počasí vyhovuje!

Vše zde evolučně pulzuje mezi protiklady, a tak po nadbytku přichází nedostatek a po létě přichází zima, naše egoistická snaha o to abychom měli vše pod kontrolou je naivní a marná, jsme jenom levným materiálem na evoluční pokusy! Války a konflikty v nahotě odhalují to, že žijeme v ekonomickém pekle, kde život čerta nemá pro peklo žádnou ekonomickou hodnotu, protože čertů je v pekle jako sraček!

Pandemie je signál od evoluce a ten signál říká, vaše kulturní civilizace se stala peklem, které evolučně opice proměnilo v čerty, pokud s tím něco rychle neuděláte, tak to nebude trvat už evolučně dlouho a začnou se nahrazovat čerti v pekle, za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, komu není rady tomu už není ani pomoci, takový je život.