Stát vám toleruje, že przníte své děti bludy

Internetové diskuse na sociálních sítích rozbíjejí psychopati, zejména pokud se týkají nějak morálky nebo ještě lépe sexuality. Psychopati jako krysy čekají na svoji příležitost, aby mohli zneužít jakékoli téma k propagaci své ubohé ideologie, plné pověr, bigotnosti, zášti, zaostalosti a pověrečnosti. Psychopati nejsou žádným přínosem diskusí, ale jednoznačně destrukčním prvkem, protože nakonec každou diskusi počastují průjmem citací z nějaké staré knihy a diskuse se nakonec zvrhne v řešení blbostí a jejich pověr místo konkrétního rozboru daného jevu.

Nevím, zda si to psychopati uvědomují, ale jsou v EU pouze tolerovanou minoritou. Jsme sekulární stát a máme i sekulární školství. Náš stát vám toleruje a umožňuje vychovávat vaše děti podle vašich pověrečných historek. Stát vám toleruje, že przníte své děti bludy o tom, že vesmír a Sluneční soustava vznikla za šest dní, což je v rozporu s vědou a tím, co se učí ve škole. Stát vám toleruje, že przníte své děti bludy o tom, že byla celosvětová potopa a že všichni lidí včetně asiatů a černochů jsou potomci Adama. Těch nesmyslů a pohádek, kterými vyživujete jako psychopati své děti, jsou miliony.

Přesto vám to EU toleruje a děti vám neodebere. Měli byste si toho vážit. Taktéž byste si měli vážit toho, že vám EU umožňuje mít vaše církevní budovy, kde se můžete scházet a šířit další bludy. Můžete se modlit, můžete prakticky bez omezení vykonávat svoji zájmovou činnost. Ale vám to, zdá se, nestačí. Chtěli byste mít podíl na moci a rozkazovat normálním lidem a sekulární společnosti, co má a co nemá dělat. A taky evidentně podle vaší aktivity na internetu chcete ovládnout mediální prostor a sociální sítě.

Vaše ideologie je přitom dogmatická. Propagace nacismu je už zakázána, tím, jak provokujete, si ale koledujete o to, aby vám někdo klepl po vašich zlých pařátech, které do všeho jako psychopati strkáte! Opakuji, jste to vy psychopati, kdo se chovají jako invazní agresoři. Všiml jsem si toho u mnoha témat a sleduji to už mnoho let, můj článek je logickou reakcí na vaši činnost. Kdyby nebylo vašeho provokativní psaní a propagace vaší dogmatické ideologie, nebylo by mé reakce. Je třeba dát globálně všem psychopatům do hlavy GVKB čipy, čipy odříznou mozek od reality a z psychopatů se stanou levní roboti na dálkové ovládání, vše zlé je pro něco dobré, i ty dostaneš do hlavy GVKB čip.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu