Stát je monopolní centrální příspěvková organizace

Stát žije z; daní, cla, poplatků, pokut, atd. stát nic neprodukuje on jenom přerozděluje a kontroluje, problémem není to že existuje stát který na nás ekonomicky parazituje, problémem je to že stát zaměstnává amatéry, co se nemohou uplatnit v soukromém podnikání. Stát není firma jak pravil předseda vlády, co je tedy vlastně stát? Stát je monopolní centrální příspěvková organizace.

Problémem je to že požaduje vysoké příspěvky, ve formě; daní, cla, poplatků, pokut, atd. na svůj provoz od lidí co ve státě žijí, stát zde není od toho aby nám pomáhal a nás chránil, jak to má v heslu policie, stát je tu od toho, aby kontroloval a trestal, státní zaměstnanci jsou dozorci a prezident to je ředitel tohoto vězení. Někde je chudé vězení a jinde je bohaté vězení, jde o to být zde ředitelem vězení, nebo aspoň zástupcem ředitele vězení.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu