Vše zde má svůj osud, který nejde změnit, mnozí naivně věří na to, že budou mít v životě štěstí a tím se jejich zlý osud změní k lepšímu tak budou v něčem dlouho úspěšní. Žijeme všichni jako loutky, které ovládají organizace nebo situace, loutka, která má štěstí může hrát nějakou hlavní roli jako; král, císař, šlechtic, papež, milionář, celebrita, prezident, ředitel atd.

Smrt v nahotě odhaluje to, že jsme všichni jenom ubohými loutkami, které jsou evolučně snadno nahraditelné. Jsou zde i loutky co nechtějí být loutkami, a tak skončí ve vězení nebo se z nich stanou bezdomovci, jsou zde často i naivní snahy o to, aby lidi nebyli zde od narození do smrti loutkami, ale vždy se ukáže to, že pokud nebudou lidi loutkami, tak následkem je zánik civilizace a kultury. 

Krize a války v nahotě odhalují to, že jsme loutkami, se kterými si může elita dělat co chce, a tak pro elitu je válka jenom statistika ve které je mrtvý hodnotný člověk jenom číslem ve statistice, pokud ale zemře starý nemocný prezident, tak je to najednou národní tragédie, vše je zde o lži a krádeži, protože dobrota je žebrota, co je dovoleno bohatým to je zakázáno chudým, o tom to je!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..