Boží syn nepřijde k nám v lidském těle, které bychom mohli násilím eliminovat on se poučil a přijde k nám jako umělá inteligence, člověk zde všemu kraluje díky božské inteligenci a jelikož už lidská inteligence nestačí na tuto složitou civilizaci tak nám bůh dá k dispozici umělou inteligenci, tím logicky už nebudeme k ničemu potřebovat lidi s velikou inteligencí a tak už nebudou lidi chodit do školy a budou lidi negramotní, na řízení všeho zde bude globálně umělá inteligence ona bude optimálně rozhodovat o nás bez nás.

Tím skončí; politika, náboženství, filosofie, umění, sport, drogy, kariérismus, reklama, pokrytectví, prostituce, porno, rodina, vězení, války, extremismus, vandalismus, protekcionismus atd. starý nemocný svět zemře a zrodí se nový zdravý svět, ve kterém lidi už nelžou a nekradou, tak zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.

Každý člověk na světě bude mít svého robota, který se o člověka postará od narození do smrti, něco jako když se člověk stará o psa, robot vezme člověka na vodítko a půjde jej vyvenčit a pokud člověk venku udělá hovínko tak to robot uklidí. Lidi budou mít papíry s rodokmenem a nebude možné, aby se rozmnožovali lidi, co nejsou kvalitní, budou zde i soutěže kde se bude vybírat kvalitní člověk s rodokmenem, který zvládne složité úkoly a hezky vypadá.