Staré novému už nikdo nenaučí

Naše konzumní civilizace je nová jenom na povrchu, tím že zde máme internet a mobilní techniku, jenže mozek člověka je starý a on funguje jako mozek opice, a náš mozek je příčinou všech našich chyb, ze kterých zde vzniká mnoho problémů. Máme zde všude mnoho svatých zástupců, ale systém svatých zástupců dokonale selhal, protože mocní a bohatí zástupci mají mozek opice, a tak myslí a jednají jako ubohé opice. Nemá smysl donekonečna zbytečně měnit; regulace, morálku, zákony, předpisy, normy, vyhlášky, kulty, reklamu, pohádky, pověry, fetiše, rituály, atd.
Je třeba změnit tělo lidské opice, za tělo plechového robota, který bude mít v sobě počítač s umělou inteligencí, místo prezidentů a ředitelů, zde budou GVKB plechoví roboti s umělou GVKB inteligencí, člověk bude globálně digitálně naskenován, a jeho tělo bude ekologicky recyklováno, vše je zde evolučně dočasně protože je nutné neustále staré nahrazovat novým. Zbrojní průmysl se transformuje na výrobu GVKB robotů a tím se eliminuje vše co nás zde rozčiluje, roboti začnou vyrábět roboty, co bylo to bylo, teď jsem už GVKB robotem. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu