Stará pravidla musí nahradit nová GVKB pravidla

Nová pravidla budou odvozená od lidové moudrosti, tak třeba základní změnou bude změna, která eliminuje kult osobnosti a klientelismus. Zruší se používání jmen a titulů, každý bude mít jenom globální číslo, které se bude měnit každý den, aby se zamezilo klientelismu a kultu osobnosti. Nikdo nebude znát jaké má osobní číslo, k identifikaci budou čipy pod kůží, lidi budou muset nosit na hlavě kapuci s otvorem pro oči a ústa a tmavé brýle. 

Každý bude vybaven stejně jako je vybavena policie vysílačkou a střelnou zbraní, každý bude nosit policejní uniformu a to i; děti, ženy, důchodci, invalidé, atd. a každý bude mít i policejní výcvik, pokud někdo bude zde porušovat policejní globální pravidla, tak bude muset počítat s tím, že jej někdo jiný zastřelí, aby zde byl GVKB pořádek. Zakáže se konzumace cigaret a piva, pokud někdo bude mít psychické problémy, tak skončí v psychiatrické nemocnici, kde jej pomocí moderní vědy a techniky vyléčí.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu