Přeskočit na obsah

Správné rozhodnutí vede k úspěchu

Proč lidi dělají chyby, a tak mají blbou náladu? Příčinou je vždy amatérismus, proto vznikla profesionalita, aby lidi nedělali chyby, jaký je zde rozdíl mezi amatérismem a profesionalitou? Většina lidí si myslí že rozdíl je v tom, že amatér pracuje zadarmo a profesionál pracuje za peníze, z blízka zjistíme že to není o penězích, ale je to o dlouhé praxi v nějaké specializaci, jakmile něco děláme poprvé tak chybujeme jako amatéři, to znamená že i ten kdo pracuje za peníze může být amatérem, pokud bude dělat něco poprvé.

Podívejme se na digitální systémy, víte vůbec to, že váš počítač má BIOS, do kterého se lze dostat při startu počítače pomocí klávesy Delete nebo F2, víte o tom, že existují i jiné operační systémy, než je váš pitomý Windows? Víte o tom, že v Linuxové distribuci se často používá příkazový řádek, pokud chcete provést něco co se běžně nedělá. Víte o tom, že plýtváte časem na mnoho pitomostí, protože žijete ve společnosti, kde je ten druhý pokrytecký pitomec, a tak on z vás dělá pitomce.

Víte jistě jestli smrtí vše končí, nebo existuje něco po smrti? Chodíte velmi dlouho do školy a získáte potom titul, a přitom neseženete dobré jisté zaměstnání a o tom to je, myslíte, protože jste amatéři, profesionál ví, co je správné, a tak nechybuje. Komu není rady tomu není pomoci, naštěstí už brzo zde místo lidí budou autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě pitomci tak nejsou s pitomci problémy, vše je zde evolučně dočasně a vše se jistě recykluje. 

Štítky: