Správně naprogramovaný mozek

Mnoho let hledám nejlepší lék na nemoci, co nás trápí a dospěl jsem k tomu, že nejlepším lékem na většinu nemocí v nás a okolo nás je pohyb, jakmile zde není pohyb tak následkem je zakrátko nemoc. Není zde jenom pohyb našeho těla, když pracujeme a sportujeme, je zde i pohyb našich myšlenek a pohyb chemických látek v nás, stejně tak je důležitý i pohyb peněz, které jsou krví ekonomiky.

Civilizace nám přinesla výhody a díky těmto výhodám začalo docházet k tomu, že se pohyb začal zpomalovat a tím začali přicházet problémy a nemoci. Pohyb nelze ničím nahradit, pohyb je pevným bodem, kolem kterého se v ekosystému vše točí, jsme existenčně závislí na pohybu více, než si umíme představit. Podívejte se na zvíře, které uvězníte v kleci, jak ztratí chuť na jídlo, bez pohybu nemá pro zvíře život zde žádný smysl.

Duševně nemocný člověk je zavřen do malé místnosti a musí polykat silné prášky na uklidnění, je to absurdní svět, ve kterém specialisté nepomáhají trpícím a spíše jim mnoho škodí, protože jim byl chybně civilizací naprogramován jejich mozek! Je třeba pro duševně nemocné lidi postavit bazén a nechat je zde plavat a je nutné, aby zde byla i sauna a mnoho čerstvého ovoce a zeleniny.

Tak jako je pro duševně nemocné potřebný tělesný pohyb tak je potřebný i pohyb myšlenek, který je zde díky dialogu mezi lidmi, tam kde je ve všem neustálý pohyb, tam není místo na drogy, se zastavením pohybu je zde nuda spojená s konzumací drogy. Podívejte se na psa jak je šťastný když přijdete domů a jdete s ním na dlouhou procházku, stejně tak i děti potřebují každý den mnoho pohybu na čerstvém vzduchu v přírodě. Neříkám zde nic nového, co by lidi již nevěděli, přesto to musím připomenout, protože se vše v nás a okolo nás začalo nebezpečně díky lenosti zastavovat, a tak je zde mnoho problémů a nemocí u těla a psychiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..