Správná specializace dává životu smysl

Tam kde není správná specializace, tam nemá ani život smysl protože, když vyhráváme tak má najednou náš život smysl, a vyhrávat můžeme jenom ve správné specializaci! Správná specializace je zde existenční prioritou, ostatně i v přírodě je existenčně úspěšné jenom to co se správně existenčně specializuje, jak vlastně došlo k tomu, že většina lidí zde nemá správnou existenční specializaci, a tak je zde neúspěšná, a má z toho deprese. Příčinou je naše sobecké mluvení, kdy nás druzí donutí k tomu, abychom zde dělali nějakou specializaci, která pro nás není existenčně správná. Jak poznat co je pro nás správná specializace která je perspektivní?

Věřte tomu že to nepoznáte, jednak sebe neznáte a jednak ani neznáte nabídku všech možných specializací na světě. Jde o to začít zkoušet co se vám líbí a co se vám nelíbí, je to dlouhodobý proces, ale pokud najdete po dlouhé době konečně to, co by bylo pro vás ideální existenční specializací, a této specializaci se potom už věnujete, tak bude mít váš život smysl. Většina lidí při výběru specializace je ve stavu psychické opilosti, a tak si chybně vybere, nenechte se opít nabídkami, které vypadají lákavě, a slibují vám existenční zázraky!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu