Mnohé z dálky vypadá na to, že to zde bude na věčné časy a z blízka poznáme, že to zde bude dočasně. Trvale zde jsou jenom jednoduchá pravidla, která zde jsou trvale a budou zde trvale, vše ostatní je zde dočasně! Jednoduchá pravidla nám říkají že mezi protiklady je napětí a po akci je zde reakce, složitá pravidla zde jsou dočasně protože jde o teorie, které v praxi nefungují. Poslední dobou mám s chybami často problémy, nejsem dokonalý a dokonalý není ani svět ve kterém existuji, dokonalost je tam kde je vše mrtvé, jakmile je něco živé tak je to nedokonalé.

Pokud bychom se mohli nějakým zázrakem přemístit do minulosti, tak bychom poznali to, že v minulosti nebyl žádný člověk, co by dokázal dělat zázraky a že všechny popisované zázraky ve starých knihách, to jsou jenom pohádkové mytologie. Vše je zde jenom evoluční experiment a ty jsi materiál na evoluční experimenty, každý je ubohou loutkou, kterou mnohé snadno ovládá, lidské loutky si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

Podívejme se z nadhledu na virtuální realitu, která nás obklopuje už dlouhou dobu, vše zde je o snaze z nás udělat pomocí propagandy a cenzury bezmocné loutky které budou ovládat mocné loutky. Prezident nebo ředitel to je jenom mocná loutka, kterou ovládají hříšné závislosti, každý má zde mnoho hříšných závislostí, které jej ovládají jako loutku od narození do smrti. Čas má dost času, aby poznal u všeho skutečnou hodnotu, pořád platí sejde z očí tak sejde i z myšlení, proto je zde snaha se neustále mediálně ukazovat, aby se tak získala dočasná popularita.

Pokud jdete k politickým volbám nebo volbě prezidenta tak na kandidátkách jsou jenom kariéristické staré loutky které známe jenom povrchně a neznáme je z blízka, pokud bychom měli o všech kandidátech objektivní informace tak bychom už nechodili k volbám, protože zvolit si za svoje zástupce pitomce to je přeci pitomost. Nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vše sledovat v televizi a na internetu, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenápadně realizovala globální genocida.