Spravedlnost je v rovnosti

Představme si dokonalou rovnost mezi lidmi, je vůbec něco takového možné v praxi trvale uskutečnit, nebo je to naivní sociální utopie? Problém je v protikladech, pokud je zde rovnost musí zde být protikladem nerovnost, rovnost i nerovnost to jsou extrémy mezi kterými je napětí.

Nerovnost je následkem toho že jsme si cizí, a tak se k sobě chováme zle, dokonce může dojít i k tomu že jsme cizí sami sobě, a tak bereme drogy nebo pácháme sebevraždu. Dokonalé je to, co se nemusí měnit podle situace, to znamená že vše, co je živé to je nedokonalé, protože se to mění podle situace.

Zdrojem problémů jsou změny v nás a okolo nás, pokud by zde nebyli možné změny tak by zde nebyla ani možná evoluce to je logické, zde se dostáváme k zaostalosti u lidí a společností, strach ze změn stvořil očistec, ve kterém nemá život smysl.

Svět potřebuje mnoho změn, které nám nebudou příjemné, je to hořký lék ale pokud nebudeme optimálně restartovat starý systém ve kterém žijeme, tak zde už brzo jako lidi evolučně skončíme!

Potřebujeme nutně dát každému do hlavy napojení na umělou inteligenci, tím zde skončí; peníze, vlastnictví, protekce, korupce, propaganda, cenzura, dezinformace, totality, mafie, vandalismus atd. bude to jako přechod od Windows na Linux. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.