Přeskočit na obsah

Společnost je v krizi díky drogám

Společnost je v krizi díky drogám, pokud jsou ve vztahu drogy tak to neřešte ale utečte z toho vztahu, pokud je společnost pod vlivem drog tak to neřešte ale utečte, otázkou je jenom jak a kam utéci? Drogy jako plevel vyrůstají, aniž by je musel někdo sázet, utéci před drogami ve vztahu a ve společnosti to je zásadní otázka, kterou je třeba okamžitě řešit!

Většina lidí ale řeší to, jak drogy ve vztahu vyřešit a jak vyřešit to že ve společnosti jsou všude drogy. Mnoho vědců a technologů za mnoho století vyzkoušelo mnoho systémů, jak vyřešit problém s drogami, ale žádný ze systémů nikdy bohužel nefungoval, protože drogy zde stvořili život a pokud drogy ze systému agresivně odstraníte, tak tím život zabijete.

Otázka drogy je otázkou přiblížení ke zdroji a servisu, jakmile se přiblížíte k nějakému zdroji a servisu vznikne zde závislost a deprese, pokud se od zdroje a servisu vzdálíte. Všechny sebevraždy zde jsou díky tomu, že se narkoman nemůže dostat ke zdroji a servisu, a tak ve veliké depresi spáchá sebevraždu, bez zdroje a servisu nemá pro narkomana život zde smysl.

Narkomanů je na světě mnoho, ale míst, kde je zdroj a servis je málo, následkem je ekonomický a politický boj a soutěž o zdroje a servis, někdy tento boj je spojen s použitím atomových bomb anebo se staví koncentrační vyhlazovací tábory, pro nadbytečné narkomany. Proč je zde nedostatek zdrojů a servisu pro všechny narkomany na světě? Problémem je že svět neřídí počítače s umělou inteligencí a roboti, svět totiž řídí političtí narkomani, a to nemůže fungovat.

Jde o to, aby vás ráno probudila umělá centrální inteligence a po celý den vám říkala co a jak zde máte dělat, žádná lidská autorita by zde nebyla, nebyli by zde ani; zákony, peníze, vlastnictví, výhody, jistoty atd. Nebylo by už, teďka si zapálím cigaretu a otevřu si pivo, cigaretu si zapálíte tehdy, pokud vám to umělá inteligence nařídí, nic o své vůli už dělat nebudete, budete jenom plnit pokyny umělé inteligence a za nesplnění zde bude trest smrti.

Výchova v poslušnost bude taková, že umělá inteligence řekne ženě, teď a tady porodíš dítě a žena na povel porodí dítě, jde jenom o to narkomany naučit dokonalé disciplíně, aby si už konečně nedělali, co je právě napadne. Umělá inteligence bude dokonalou drogou, která si bude s narkomany dělat co uzná za správné, jenom veliká droga může eliminovat malé ubohé drogy.

Štítky: