Společné peníze nejsou chybou

Představme si, že by byli peníze globálně společné, a tak by za práci nebyla výplata, a v obchodě by si každý mohl koupit co by chtěl, ze společných peněz, stejně tak by byli i manželky společné a každý by mohl mít sex a děti s kteroukoli ženou, která by se mu právě líbila. Proč by taková komunistická společnost, kde je vše společné, organizačně nefungovala? Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, společné může být jenom to co nemá pro lidi hodnotu, pokud něco má pro lidi hodnotu tak to nemůže už být společné, naše inteligence k rozhodování potřebuje rozdělit vše podle hodnot a potom přijde rozhodnutí. Podívejme se na společné peníze, které získá; rodina, organizace, podnik, stát, EU, OSN atd.

U společných peněz snadno dochází k plýtvání, protože to nejsou naše soukromé peníze, ze společného krev neteče, si myslí ten, kdo plýtvá společnými penězi, nebo parazituje na společných penězích. Zde jde jasně o selhání kontroly nad společnými hodnotami, k čemu je nám třeba drahá armáda, která není schopná náš malý národ ochránit před cizí armádou?

Politici jsou ekonomicky negramotní, proto je zde všude veliká inflace a státy mají veliké dluhy, které nedokážou už splatit. Společné peníze nejsou chybou, pokud je bude mít pod kontrolou jenom globální umělá inteligence, díky umělé inteligenci se zruší; náboženství, sekty, politika, reklama, pověry, mytologie, dogmata, totality, dezinformace, protekcionismus, daně, cla, pokuty, certifikace atd. každý dostane do hlavy GVKB čip a ten odpojí šílený mozek od šílené reality a místo reality bude mozek existovat v optimální virtuální GVKB realitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *