Spojovat se s chudými národy, to je cesta do chudoby

Je třeba začít s tím, jak jsme si vedli a objektivně si říci, to se mě povedlo, a to se mě nepovedlo, každý je zodpovědný za to, jak se má, jak si to uděláš takové to i máš. Mnohdy je nutné zbourat starý dům, a na nových základech postavit nový dům, vše je zde dočasně, pokud se podíváme na lidi a národy, co jsou úspěšní, tak zjistíme, že se nebáli zbourat to staré a začali budovat nové.

Ano, každý člověk je nahraditelný a každý dům je nahraditelný, evoluce miluje nahrazování, protože jenom tak je možné eliminovat chyby a postupovat dopředu. Rok 1989 znamenal konec socialismu a začátek kapitalismu, je to 31 let co zde máme kapitalismus, pracujeme už všichni jako v kapitalismu, ale naše kupní síla je pořád po 31 let jako v socialismu, kde je chyba?

Nejde si nevšimnout toho, že v; Polsku, Slovensku, Maďarsku atd. je ekonomická situace velmi podobná té naší situaci, tím nám dochází, že chyba nebude v těch, co nám zde politicky vládnou, ale chyba bude někde jinde. Tento svět je rozdělen na mocné a bezmocné organizace, mocné organizace jsou bohaté a lidi zde mají tak i velikou kupní sílu, bezmocné organizace jsou chudé a lidi zde mají malou kupní sílu, jak to máme udělat, aby byl náš národ mocný?

Musíme se spojit s někým kdo je mocný v našem případě je tím mocným hráčem Německo a Rakousko, podívejme se na východní Německo, které se spojilo se západním Německem, jak tam začala rychle růst kupní síla lidí. Spojovat se s chudými národy, to je cesta do chudoby, je to jako v manželství, vysokoškolák si hledá vysokoškolačku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *