Špinavé ubožáky k ničemu nepotřebujeme

Globálně je zde 33% lidí na světě špinavými ubožáky, které k ničemu nepotřebujeme, tyto špinavé ubožáky snadno identifikujete podle toho, že platí státu minimální ubohé daně, nebo žádné daně svému státu neplatí, a tím mají všechny státy veliké dluhy. Pochopitelně že studenti nemohou platit státu vysoké daně ale to je u nich jenom dočasný stav, jakmile studium ukončí tak budou svému státu už celý život platit veliké daně, jsou zde ale lidi co nestudují dlouho a tak jsou zaostalí, takový zaostalý člověk je zde špinavým ubožákem kterého zde k ničemu stát nepotřebuje. Některé podniky se snažili stavět továrny v místech kde rostou banány a brzo tam svoje továrny uzavřeli, protože nebyli spokojení se špinavými ubožáky, co v továrnách chybně pracovali.

Pro špinavé ubožáky je jedinou možností fyzická práce na poli nebo v lese, je třeba eliminovat špinavé ubožáky z; USA, Kanady, EU, Anglie, Austrálie, Ruska, atd. ať špinaví ubožáci odejdou do míst, kde rostou banány. Poslední dobou slyšíme, že v EU špinaví ubožáci vandalsky jako extrémisté poškozují ekonomiku a sociální systémy, nemá smysl se snažit psychicky změnit tyto špinavé ubožáky, smysl má je naložit do letadel a přemístit je do míst kde rostou banány, je jedno jak kdo myslí a vypadá jeho barva pleti, záleží jenom na tom, jak vysoké kdo zde platí státu daně, neplatíš vysoké daně, tak tě přemístíme do míst, kde rostou banány, do nějaké banánové republiky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu