Specialista na hodnotné informace

Mnoho lidí hledá perspektivní specializaci díky které se budou mít dlouho dobře, tou specializací je specialista na hodnotné informace, tak jako zde je hodnotné zlato, tak zde jsou i hodnotné informace. Když máte hodnotné informace tak díky tomu získáváte zisk, nebo popularitu. Rozdíl mezi amatérem a profesionálem je v tom že profesionál má hodnotné informace a tak má zisk nebo popularitu, jde o to umět oddělit chybné od správného, problém je v pokrytectví kdy se chybné maskuje jako správné. Začneme u lidí jak poznat u lidí kdo je chybný a kdo je správný? 
 
Z díla poznáme člověka, pokud je dílem člověka jenom hovno, tak je zde takový člověk na hovno. Podívejme se na blogy a stránky na internetu, třeba stránka Zpovědnice je klasickou ukázkou stránky co je zde na hovno, protože na této stránce jsou informace, co jsou vám v životě na hovno. GVKB stránka vám poskytne hodnotné populárně podané informace, z díla poznáme to že GVKB je vědec perfekcionista, který stvořil novou lidskou kulturu ve které je lidem líp. Vše pomine a GVKB pravda zde zůstane, čas má dost času na to aby poznal co je správné a co je chybné.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu