Špatné počasí a líp už nebude

Nejvíce si lidi stěžují na špatné počasí, jednou jim vadí zima a jindy zase horko, nadávat na počasí je všude dovoleno a nikomu to nevadí, počasí je to zcela jedno jestli na něj lidi nadávají nebo jsou s počasím spokojení, takový je život. Pokud nadáváte na počasí tak to, ale nikoho nezajímá je to váš soukromý problém, má to vůbec cenu nadávat na špatné počasí?

Psychologové říkají nedržte to v sobě a ulevte si, je tedy psychicky zdravé si zanadávat na špatné počasí, sice z toho nic nemáte ale ani o nic nepřijdete. Ideální by bylo mít počasí konečně pod kontrolou, aby si už počasí nedělalo, co je napadne, zatím ale nemáme k dispozici natolik moderní vědu a techniku abychom měli konečně počasí pod kontrolou.

Je zde otázka, jestli někdy v budoucnosti konečně dosáhneme toho, že budeme mít počasí pod kontrolou. Možná v budoucnosti toho dosáhneme ale nebude to zase pro nás ekonomické mít počasí pod kontrolou, a tak jenom ve výjimečných případech se budeme snažit mít počasí pod kontrolou.

Jsou zde i lidi co počasí vůbec neřeší a je jim zcela jedno jaké je počasí, myslíme na to, co je pro nás důležité, každý má svůj soukromý svět, a to co je mimo jeho svět jej nezajímá. Žádná reklama nám neslibuje hezké počasí, protože z počasí nemá reklama žádný zisk. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *