Mnoho let se věnuji problematice spasitelského komplexu a dospěl jsem k tomu, že pokud je někdo nulou, co to má v hlavě vynulovaný tak snadno podlehne spasitelskému komplexu. Klasickou ukázkou je zde Adolf Hitler, o kterém máme k dispozici mnoho informací, spasitelským komplexem trpí i Vladimir Putin, naštěstí zde nedošlo k realizaci zbytečného násilí, které by způsobilo mnoho problémů.

Náboženství je spojeno s velikým množstvím věřících lidí, co trpí spasitelským komplexem, v současnosti zde jsou ve virtuální realitě moderátoři a administrátoři na sociálních sítích, co trpí spasitelským komplexem. Z díla se pozná tvůrce, slova mohou klamat a dílo klamat nemůže, žijeme v pokrytecké společnosti, kde nám reklama od narození do smrti vymývá mozek pomocí dezinformací, nevěřte na to, že vás někdo spasí, vše je obchod, ve kterém je zadarmo jenom to, co nemá žádnou hodnotu.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a bude zde robot prezident co bude vyznamenávat roboty, místo spasení zde bude odsun lidí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, následkem bude globální genocida, nejsou lidi tak nejsou problémy, člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a robot je finální verze co se povedla, zaměstnavatelé potřebuji zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme, běžte se podívat do krematoria, jenom smrt je zde jistá pro každého.