Spasitel právě pracuje na lepší budoucnosti

Vše je o profesionální spolupráci bez spolupráce není možné realizovat ekonomické a sociální zázraky, sám je člověk jenom ubohým číslem ve statistice a je jedno jestli je to prezident nebo dělník. Podívejme se na továrnu, zde vše spolupracuje a tak továrna optimálně funguje, člověk je jenom stroj v továrně na peníze a tento stroj musí mít v hlavě GVKB čip napojený na GVKB umělou inteligenci. 
 
Tím skončí problémy s hrou na otroky a otrokáře, čip umožní být každému otrokářem ve virtuální GVKB realitě, mnozí namítnou, že chtějí být otrokářem ve skutečné realitě, skutečná realita zde bude dostupná jenom GVKB čipům a GVKB robotům, co bylo to bylo, nová doba si žádá nového člověka. Nebudeme už potřebovat; vysokoškoláky, politiku, náboženství, banky, armádu, vězení, soudy, televizi, internet, telefony, atd. každý člověk na světě bude mít možnost volby, buď dostaneš v nemocnici GVKB čip do hlavy, nebo budeš eliminován a recyklován na GVKB substrát.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu