Soukromé vlastnictví proměnilo opici na čerta

Pokud by zde nebylo pro nikoho možné mít soukromé vlastnictví mnoho století, jak by vypadala naše kulturní civilizace? Všechny hodnoty vzniklé z naší práce by se rozdělovali všem lidem na světě tak aby nikdo netrpěl nedostatkem, nebylo by zde možné rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nepotřebovali bychom chodit do školy místo teorie by zde byla jenom praxe.

Logicky by zde byla snaha parazitovat na systému a mít se dobře, jak bychom tento egoistický problém optimálně vyřešili? Zavedlo by se všude pravidelné testování lidí na jejich kvalitu a nekvalitní jednice bychom eliminovali, protože zlo páchají jenom nekvalitní jedinci, ostatně nic nového pod sluncem, v přírodě se taky nekvalitní jednici eliminují a nikomu to nevadí. 

Zabýval jsem se vědecky a statisticky jednici co páchají zlo a dospěl jsem k tomu, že zde jde o selhání kvality u těla a psychiky, když nekvalitní jedinec nemůže dosáhnout v něčem úspěchu po dobrém tak dosahuje úspěchu po zlém! Pořád platí, z díla poznáš, jestli je tvůrce kvalitní nebo je to zmetek!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.