Soudruzi odejděte z politiky

Lépe je to osobně vidět než jenom o tom slyšet, končí doba, ve které jsme se museli spokojit s tím, že jsme o něčem jenom slyšeli a přichází doba, kdy to můžeme osobně vidět díky moderní digitální technice, proč číst nudné knihy když se můžeme podívat na napínavé filmy v kině nebo televizi, je zde i možnost využívat; mobilní telefony, notebooky, internet a tím se začínáme stávat aktivními v mediálním světě, kde jsou sociální sítě a lze zde levně a rychle sdílet obrazové informace. 
Zajímavé je porovnat sto let staré umění s dnešním uměním, končí období východní socialistické kultury, která z nás dělala hlupáky a přichází pomalu a jistě období západní konzumní kultury, která nás učí tomu, jak být chytrými, a nenechat se napálit od těch, co zde rozhodují pyšně o nás bez nás. 
Tento konzumní svět, se točí okolo přirozených principů, základním principem je, že to co vyhraje, se má lépe, než to co prohraje, je třeba skončit v EU období mafiánského klientelismu, kdy se na vysoké státní a podnikové funkce dostávali jenom staří soudruzi, co zde napáchali mnoho škod, a následkem je blbá nálada v EU. Z díla je spatřen tvůrce, a pokud je dílo těch co rozhodují pyšně o nás bez nás ubohé, tak je jasné to, že nám vládnou v EU jenom samí ubožáci. 
Dinosauři odejděte z vysokých míst, a na vysoká místa místo vás nastoupí mladí specialisté, co amatérsky nechybují, a tak vědí do čeho investovat a na čem šetřit. 
Každý člověk v EU dostane na čelo EU čip napojený na EU umělou inteligenci, zájem EU zde bude nad sobeckým zájmem lidského subjektu. Ten kdo nebude pro EU pracovat, ten nebude v EU ani jíst, EU přestane být dojnou krávou, pro ekonomické parazity, co se odmítají přizpůsobit ekonomice v EU. Už se nebudou v EU prodávat cigarety a alkoholické nápoje, jedinou drogou zde bude profesionální práce, kdo nebude profesionálně každý den v roce pracovat, pro EU šest hodin (180 hodin měsíčně), ten bude eliminován v krematoriu, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, prachy se v EU zruší, a zavede se čipový přídělový systém. 
Jak si to uděláš takové to máš, z lidí se stanou jenom čísla ve statistice a milion mrtvých ubožáků za den v EU, to je jenom statistika, postavíme v EU nová moderní obrovská krematoria, co budou vyrábět elektřinu, aby proces optimalizace a transformace v EU probíhal rychle a levně. Díky čipům na čele už lidi nebudou potřebovat; knihy, televizi, rádio, internet, telefony, atd. veškeré EU informace půjdou rychle do hlavy, když už lidem v EU vymývat špinavý mozek, tak se k tomu musí použít nejmodernější EU věda a technika.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu