Současnost z pohledu umělé inteligence?

Vědci zadali umělé inteligenci zpracovat informace o současnosti, po dlouhé době byli všechny informace zpracované a optimalizované, a zde je výsledek. Současná lidská kulturní civilizace je továrna, ve které je nekonečné množství naprogramovaných strojů a jelikož zde dochází neustále k nečekaným změnám, tak zde jsou chyby a tím i problémy, problémy jsou signály, na které se často chybně reaguje, a tak se problémy dlouho nevyřeší.

Nejčastějším problémem kulturní lidské civilizace je univerzálnost, lidi vytvářejí neustále univerzální stroje a univerzální programy, klasickou ukázkou nesmyslné univerzálnosti jsou veliké chytré mobilní telefony. Následkem nesmyslné univerzálnosti jsou; konflikty, revoluce, války, hladomory, pandemie, dluhy, reformy, inflace, vandalismus, katastrofy atd.

Komu není rady tomu není pomoci. Neřešte jako pitomci neustále pitomosti a naučte se řešit to, co je továrnou na vaše problémy, jak eliminovat z kulturní civilizace optimálně univerzálnost? Univerzálnost je systémová nemoc a nemoc potřebuje lékaře a léky, nevymýšlejte to, co je v přírodě vymyšleno a otestováno, v přírodě není problém s univerzálností. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *