Sociální populismus je luxus

Jak může být někdo zdraví v civilizaci kde je vše nemocné, rodíme se už s mnoha nemocemi, na které nejsou léky! Veškeré snahy o to léčit lidi nebo společnost jsou naivní a marné, léčíme vždy jenom povrch a pod povrchem nemoci zůstávají a jakmile přestaneme s léčením, tak se nemoci zase vrátí.

Je naivní si myslet, budu zdravě žít, a tak budu i dlouho zdravý, vaše snaha působí jenom na povrch a pod povrchem se nic nezmění, nedokážeme se dostat pod povrch abychom odstranili naše skryté nemoci, jediným řešením je nahradit lidi za roboty, člověk nebyl evolučně stvořen pro to, aby žil v civilizaci, ale byl evolucí stvořen, aby žil v přírodě a byl součástí přírody.

Sociální populismus je luxus, který si už společnost nemůže dovolit, začneme s kontrolou zdraví u lidí a vyřadíme z civilizace nemocné jednice, není to rozhodně totalita a diskriminace je to o tom že dobrota je žebrota, podívejme se do přírody zde je nekvalitní jedinec snadnou potravou pro zdravé jedince. Tak jako dbáme u zboží a služeb na kvalitu tak musíme začít i dbát na kvalitu u lidí, místo opravování zde bude eliminování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *