Sobectví stvořilo lidi ke svému obrazu

Nejde si nevšimnout toho, že dobrota je žebrota, čiň parazitům dobře a oni se ti odmění tím, že na tobě budou parazitovat. Bůh to je sobectví, hledání božskosti je hledání toho jak uspokojit naše sobectví, každá víra v zázraky je projevem našeho sobectví, tam kde není sobectví, tam není ani víra v zázraky která stvořila náboženství a politiku. Vše zde je o napětí mezi protiklady, napětí uvádí vše do pohybu fyzického a psychického, eliminujme kasty a třídy, tím zanikne okamžitě náboženství a politika, ti co jsou dole, se chtějí dostat nahoru, a ti co jsou nahoře, nechtějí spadnout dolů. 
 
Vše je o stimulaci, ideologie, ve které není stimulace, je zde dočasně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, rychle a levně o tom je ekonomika. Je třeba poznat optimální pravidla a limity, na správných pravidlech a limitech stojí naše civilizace, nepotřebujeme zde ve vládě staré amatéry, co chybují, a tak zde padají ekonomiky a ideologie, nebo zde padají pro změnu mosty. Jak je možné to že v Německu se staví dálnice rychleji a levněji, to jsme zde sto let za opicemi?
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu