Přeskočit na obsah

Sobecká společnost sobcům nevyhovuje

Minulost je plná kritiků sobecké společnosti a snahy zbavit společnost násilně sobectví, v mnohém mi to připomíná hledání zázračných léků, jenže sobectví není nemoc, na kterou je potřeba lék! Sobectví je evoluční program, který se stará o to abychom díky altruismu nezemřeli a zachovali po sobě potomstvo, prý altruista ve sporu ustoupí sobci, pokud by tomu tak bylo tak nejspíše altruisti evolučně vymřeli a zůstali zde jenom sobci.

V minulosti, co si smečka ulovila to si i snědla, nebyli potřeba daně a peníze, problém nastal v okamžiku vzniku armády, která přepadala okolní teritoria a zde se chovala vandalsky a nutila přepadená teritoria k placení daní za to, že je nechají v míru pracovat, to vedlo k nekonečným válkám, které trvají do dnešní doby.

Vznik armád vedl k dogmatickým totalitám, které považovali pracující lidi za dobytek a jednali s pracujícím lidem jako by to byl jenom dobytek. Pokud se někdo pokusil kritizovat dogmatickou totalitu tak se z něj stával mučedník kterého dogmatická totalita zavraždila, aby měla od něj klid, kdo chce s parazity v klidu žít ten musí hostitelem být. Je zde zavedeno to, že mocní kritizují bezmocné, a bezmocní nesmí kritizovat mocné a je jedno jaká populární ideologie je právě u moci. Rozdělní lidí na mocné a bezmocné je následkem našeho sobectví, sobectví je začarovaný kruh, ze kterého nejde uniknout.

Vše evolučně směřuje k tomu, že každý člověk dostane do hlavy GVKB čip a čip jej odpojí od sobecké reality a tím už nebude nikdo z lidí sobecký. Tím zde skončí; pohádky, reklama, propaganda, cenzura, protekce, korupce, vandalismus, pokrytectví, přelidnění, degenerace, pandemie, války, inflace atd. Všemocné elity si naivně myslí že nedostanou do hlavy čip, jenže i na ně nakonec dojde, protože evoluci nikdo neunikne.

Štítky: