Smrt je tvůj pravý pán

Zamysli se nad tím, co je zde sluhou a co je zde pánem, pánem je zde vždy zdroj a sluhou je to, co je závislé na zdroji, pokud by zde nebyl zdroj světla a tepla nebyl by zde ani život, pokud by zde nebyl zdroj informací a programů tak by zde nebyla duše u člověka. Stvořitelem všeho byli a budou jenom zdroje, ony zde všemu panují, a kolem zdrojů se zde vše točí, zánik veliké konzumní kultury, je způsoben zánikem ekonomického zdroje. 
 
Proč lidi přestali věřit na svaté zázraky, příčinou je zánik zdroje zázraků, každý zdroj je zde dočasně, protože zde je vše v pohybu, a tím se vše i mění. Život to je programový evoluční dočasný proces závislý na zdrojích, klasické politické heslo chléb a hry, dokazuje to, že mám čistou pravdu, blbá nálada je následkem toho, že lid nemá chléb a hry. 
 
Lid nepotřebuje k ničemu všemocný veliký stát, který si zde mediálně hraje na všemocného boha, ale pod maskou všemocného boha je ukryta parazitující elita, která myslí egoisticky jenom na veliká stání koryta. Druhá světová válka v nahotě odhalila to, že totalitní státy dělají z lidí jenom sračky, co jsou zde na hovno, a tak je možno bez problémů násilně eliminovat ve zbytečné světové válce sto miliónů lidí, a zničit obrovské ekonomické hodnoty. 
 
Vládnou nám staří psychopati, co se pomocí protekce dostali na místa prezidentů a ministrů, je třeba se poučit z tohoto krizového vývoje a nahradit lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední nahá skupina lidí, skončí v poslední zoologické zahradě na světě za nerozbitným sklem v pavilonu s opicemi, a na cedulce bude napsána PRACUJÍCÍ OPICE. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať jistě víš, co tě bude brzo čekat, ano smrt je tvůj pán.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu