Smrt je nejlepším lékem na deprese

Neustále jsme zahlcováni informacemi a programy ve kterých se hovoří o problémech způsobených depresí u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, zaměstnanosti, školství, dopravy, zdravotnictví, morálky, rodiny, psychiky, atd. smrt je nejlepším lékem na deprese.
Je třeba začít globálně s eliminováním lidí, co jsou v depresi, a tak konzumují léky na deprese, nebo alkohol a cigarety, z prachu je zde vše evolucí stvořeno a v prach se to zase jistě navrátí, vše je zde evolučně dočasně! Ubožáků co mají deprese je všude už jako much, a je třeba začít do pavoučích sítí ubožáky chytat, a potom ekologicky optimálně eliminovat.
Všude se namontují kamery a mikrofony, budou se monitorovat telefony a internet, zavede se globální policejní GVKB diktatura, ten kdo bude mít deprese, ten bude eliminován, nejsme tak bohatí, abychom si mohli zde dovolit, mít lidi co mají deprese, a tak nefungují optimálně.
Mnozí ubožáci namítnou, že ubožáci zde mají svoje svatá práva, a že je nesmíme eliminovat jako mouchy, jenže ti samí svatí ubožáci, ve válce budou nemilosrdně eliminovat nepřátelské ubožáky, a že prý to je jiná situace, ve které nepřátelé už nemají svatá práva.
Vše je zde o tom, kdo je přítel, a kdo je nepřítel, je třeba pochopit to, že ten kdo má deprese, je náš největší nepřítel, kterého musíme násilně eliminovat, aby nás on svojí depresí nemohl nakazit, a tak eliminujeme globálně blbou náladu, a bude nám všem zde lépe, takto konečně pravda a láska na věčné časy zvítězí nad nenávistí a lží.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu