Smrt je jedinou cestou ke spasení, vše ostatní je jenom podvod a podraz

Věda pomocí statistik došla k tomu, že jsi čert, co žije v konzumním pekle, andělé zde nikdy nebyli a nikdy zde ani nebudou! Je logické to, že čerti touží po ráji, v pekle lze vytvořit jenom iluzi ráje, skutečný ráj je možný jenom po smrti čerta, dokud žiješ tak jsi čert, co žije v pekle.

Logicky by ses měl těšit na smrt, protože díky smrti opustíš jako čert peklo a vstoupíš do ráje, kde nebudeš závislý na hříšné existenci. Proč se čert bojí smrti, když ví jistě to, že po smrti se stane andělem?

Příčinou jsou pekelná dogmata, která tvrdí naivním čertům, že po smrti je čeká pekelný očistec za jejich hříchy, je zde snaha o to, aby čerti neutíkali z pekla do ráje, tak jako je snaha, aby dělníci pracovali na jejich zaměstnavatele za minimální mzdy.

Podívejme se na čerty, co jsou na tom zle, a přesto nechtějí odejít do ráje, komu není rady tomu není pomoci, po smrti vás čeká ráj, ráj znamená svobodu a svobody lze dosáhnout tím, že nebudete mít tělo.

Tělo je peklo, protože se o něj musíte starat, jinak tělo nefunguje, tělo je vaše peklo, podívejte se na Ježíše Krista, on se vzdal svého těla, aby spasil všechny čerty a ukázal jim, že smrt je jedinou cestou ke spasení, vše ostatní je jenom podvod a podraz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.