Sleduji inflaci a je mě jasné to že tisknout nekryté peníze dlouho nejde a nakonec to skončí válkou

Vše je v depresi díky příživnictví, fyzická práce se stala trestem, a tak vznikl problém s příživníky, nejsou příživníci jenom ti, co jsou dole, příživníky jsou i ti co jsou nahoře, jakmile je někde zisk, okamžitě se tam objeví příživníci, a budou se snažit na zisku přiživit. Co jsou to cla a daně, je to obyčejné příživnictví které chrání policie a soudy, peníze elitě nesmrdí, o tom to zde je, a tak zde zloděj honí zloděje, a lhář honí lháře, co s tím uděláme?

Nestačí změnit pravidla hry, příživníci si vždy najdou způsoby jak nová přísná pravidla obejít, je nutné nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou už problémy s příživníky. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou recyklováni na substrát, vše z prachu vzniká a v prach se to navrací, jde zde tedy vždy jenom o prachy, pravda a láska je zde už jenom za prachy, nemáš prachy tak je z tebe brzo jenom prach.

Naším nepřítelem není cizí národ, nebo cizí ekonomičtí migranti, skutečným nepřítelem je zde nahrazování lidí za stroje a umělou inteligenci, když dostane padáka někdo cizí, je ti to jedno, ale i na tebe už brzo dojde řada, a novou práci už neseženeš. Nevěřím statistikám, které jsem si nemohl ověřit, sleduji inflaci a je mě jasné to že tisknout nekryté peníze dlouho nejde a nakonec to skončí válkou, jde už jenom o to, jestli je zde nějaká naděje na to že třetí světovou válku jako lidi přežijeme?